HJELM & Co KLAR SOM SPONSOR TILL BHSK

BHSK kan idag stolt presentera Hjelm & Co som ny sponsor för säsong 2021. Bolaget har varit sponsor till klubben tidigare och väljer nu att åter igen att gå in och stödja den sportsliga satsningen under år 2021.

Arbetslaget Hjelm & Co AB är ett företag under ständig utveckling. Företaget verkar inom byggbranschen över 20 år och levererar alltid en hög kvalitet på både tjänster och byggmaterialet.
Arbetslaget Hjelm & Co AB erbjuder allt från plattsättning, golvläggning, VVS och snickeri till rivning, renovering och städ.

– Det är glädjande att få med Hjelm & Co som partner på vår resa. Hjelm & Co är ett starkt bolag så vi är såklart glada över att ha ingått detta samarbete, säger BHSK:s nya ordförande Amir Omerhodzic.

-Vi väljer att sponsra BHSK för att vi gillar föreningens värderingar och klubbens satsning inför årets säsong . Vi vill gärna vara med och bidra så att klubben kan utvecklas ytterligare, säger Hjelm & Co produktionschef Dusan Kekeric.

Nyhetsarkiv

Länkar

-

Senaste nyheter